Felsefe Seminerleri – Ocak 2017

Felsefe Seminerleri – Ocak 2017

Yer: Route  Ankara ↑ Selanik-2. Cd. No:70, Kızılay/Ankara,
Saat: 18:00-20:00

Epikür şöyle der: “Felsefe, mutlu bir yaşam için, tutarlı eylemsel bir sistemdir.Sokrates ise şöyle diyecektir: “Felsefe, neleri bilmediğini bilmektir.”

Ankara bundan böyle aylarca sürecek olan bir felsefe seminerleri dizisine ev sahipliği yapacaktır. Düşünbil Akademi’nin organize ettiği seminerlerde çeşitli disiplinlerde çalışan yazar ve akademisyenler, Ankaralı felsefe severler ile buluşturacaktır. Bu eğitici ve keyifli söyleşilere tüm düşünen insanları bekleriz.

OCAK AYI PROGRAMI

4 Ocak 2017
“Libet Deneyi” ve İstemli Davranışlar Üzerine”
Dr. Hasan Çağatay

11 Ocak 2017
Felsefe ve Edebiyat Üzerine Bir Konuşma
Gürsel Korat

18 Ocak 2017
Nietzsche ve Felsefe
Doç. Dr. Mehmet Kasım Özgen

25 Ocak 2017
“Karl Popper: Epistemoloji Hâlâ Yaşıyor mu?”
Yrd. Doç. Dr. Ömer Faik Anlı

Not: 2017 Şubat Ayı Programı 20 Ocak tarihinde duyurulacaktır.

 

Seminerlere Katılım İçin Yapılması Gerekenler

Seminerlere dinleyici olarak katılmak için kayıt yapmanız gerekmektedir. Tüm kayıt işlemleri online olarak gerçekleşmektedir.

Kayıt Koşulları

Tüm koşullar ve detayları için tıklayın.

Etkinlik gelirleri Düşünbil, Libido ve GodFather dergileri bütçelerine bağış olarak aktarılmaktadır. Bu nedenle kayıt iptali yapılmamaktadır. Alınan her ödeme dergilerimizin okurlarımıza daha iyi şartlarda ulaşabilmesi için kullanılmaktadır.

Etkinlik ücretini yatırırken banka masrafları katılımcıya aittir. Lütfen banka masraflarını hesaplamayı unutmayınız.

0-25 yaş indiriminden yararlanacak katılımcılarımızın kimliklerini kayıt kontrol sırasında (ilk seminer girişinde) göstermeleri yeterlidir.

Adım 1

Seminer kayıt ücretini aşağıda belirtilen hesaplardan birine yatırın. Açıklama kısmına ad-soyad bilgilerinizi ve Seminer adını yazmayı unutmayın. (Para aktarma ücreti katılımcıya aittir. Lütfen para yatırma işleminden önce para aktarma ücreti hakkında işlem yapacağınız bankadan bilgi alın.)

Seminer kayıt ücreti: [Seminer Başı 30 TL] [Aylık ücret (4 Seminer  İndirimli) 100 TL]
İndirimli kayıt ücreti: [Seminer Başı 20 TL] [Aylık ücret (4 Seminer  İndirimli) 60 TL] (Eğer doğum yılınız 1991 veya sonrası ise 25 yaş indiriminden yararlanabilirsiniz.)

Hesap bilgileri

T. İş Bankası – Cemre Topcu adına 4229-1026359 (ODTÜ Şb.) / IBAN: TR60 0006 4000 0014 2291 0263 59 (Havale ve EFT ücretleri işlem şekline ve işlemi gerçekleştirdiğiniz bankaya göre değişiklik göstermektedir.)
PTT Posta çeki – Olcay Yılmaz adına PTT Posta çeki no: 55 74 932 (Posta çeki para aktarım ücreti hakkında bilgi için tıklayın)

Adım 2

Aşağıda bulunan Etkinlk Kayıt Formunu doldurun. Gönder butonuna bastıktan sonra yanıtlarınızın alındığına dair mesajı görmeniz gerekmektedir. Aksi halde formunuz tarafımıza ulaşmayabilir.

Adım 3

Gönderilen formlar ve ücret dekontları manuel olarak kontrol edilmektedir. Bu nedenle kaydınızın tamamlandığına dair e-postanın size ulaşması en geç 1 haftayı bulabilir. 1 hafta sonrasında hala e-posta almamışsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Leave a Response